Styling marathon - Day 3 | The perfect ear-party
Posted on January 06 2021
Styling marathon - Day 3 | How to create the perfect earparty
Het maakt elke outfit helemaal af, de zogenaamde ‘earparty’! Wij vinden dit helemaal leuk en hebben top tips die jij kunt gebruiken om jouw earparty nog meer te laten stralen.

Tip 1 - Earcuffs
Nog niet iedereen is ermee bekend, maar ear cuffs zijn echt de oplossing als je bang bent voor piercings. De ear cuff is er in diverse stijlen en is een topper om jouw ear party af te maken. En het fijnste is, je haalt het gemakkelijk uit je oor en je hebt geen last van een herstellend oor na het piercen. We love!!
Tip 2 - Try different styles
De tweede tip is om af te wisselen met verschillende stijlen. Hiermee bedoelen we kleine oorbellen met wat grotere te mixen en combineren zodat jouw oor er speels uitziet. Je kan het zo stijlen zoals jij het wilt!
Tip 3 - Combine different types of earrings
Je kunt zo gek gaan als je zelf wilt, maar het leuke van zo’n earparty is het combineren van diverse type oorbellen. Dit maakt je outfit net wat leuker en gekker, vooral als je een wat rustigere outfit aan hebt. We houden ervan!